Koťátka Ragdoll na prodej

Kocourek Apollo je volný na mazlíčka

Apollo se narodil 2. 7. 2019 ze spojení Bellinky a kocourka Touch the Stars. Bude k odběru po      10. 11. 2019. Pokud máte o Apolla zájem, kontaktujte mě prosím na e-mail: info@legendabastet.cz


Informace pro zájemce o koťátko z naší stanice:

Koťátka v ČR prodáváme pouze jako mazlíčky. Koťátka od nás odcházejí samozřejmě naočkovaná (2x vakcínou PureVax RCPCh FeLV), odčervená, mají identifikační čip a pas a jsou kastrovaná.

Na cestu od nás dostane každé koťátko i výbavičku, abychom mu co nejvíce usnadnili přechod a zvykání si na novou rodinu.

Všechna naše koťátka jsou zaregistrovaná v TICA, takže noví majitelé od nás dostanou nejen rodokmen, ale i Certifikát o registraci a Transfer.

Rádi zůstáváme s novou rodinou v kontaktu, samozřejmě v rozumném rozsahu, netřeba reportovat 2x denně:-) Ale občas se rádi koukneme, tak naše ragdollí miminka rostou a dělají radost svým novým majitelům.

Pokud máte o koťátko ragdoll z naší stanice zájem, nebojte se mi napsat, i když na stránkách nevidíte žádné koťátko v nabídce, ne vždy zvládám stránky udržovat aktuální (i když se opravdu stažím:-).