Jmenuji se Karin Filipčuková a kočky Ragdoll jsou mojí vášní od roku 2006, kdy jsem založila chovatelskou stanici Legenda Bastet*CZ pod záštitou FIFe a začala se chovu ragdollů aktivně věnovat.

Od roku 2010 je chovatelská stanice Legenda Bastet zaregistrována pod americkou organizací sdružující chovatele koček po celém světě - TICA.

K chovu se snažím přistupovat s maximální zodpovědností a proto jsou od roku 2013 všechny naše chovné kočky testovány na HCM nejen pomocí genetického testu, ale rovněž pomocí sonografického vyšetření prováděného certifikovaným veterinářem. Toto vyšetření opakujeme každé tři roky u všech chovných koček. Aktuální výsledky všech testů přikládáme jako součást kupní smlouvy novým majitelům našich koťátek. Více o onemocnění HCM zde.

Samozřejmostí je pravidelné očkování (používáme pouze vakcíny Purevax RCPCh FeLV), odčervení a veterinární péče o naše kočky, kterou zašťiťuje MVDr. Jiří Filip z kliniky v pražských Vršovicích.

Čas od času míváme Ragdoll koťátka na prodej jako mazlíčky. Pokud máte zájem o koťátko z naší stanice, napište mi prosím e-mail.

RW SGC Legendabastet Barnabáš
RW SGC Legendabastet Barnabáš
RW QGC Gunbertus CaboRoig
RW QGC Gunbertus CaboRoig

KONTAKT:

Karin Filipčuková

Tel: 602 242 240

e-mail: info@legendabastet.cz

Kácov, Divišov